Odličan 4

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

radnicki-ofsajd2Fudbaleri Partizana ubedljivo su pobedili Radnički, ali ni 4 postignuta gola ne mogu da opravdaju kolosalne promašaje Škuletića, Lazovića i drugih. Mada, i Radnički je imao svoje šanse, tako da bi realniji rezultat trebao da glasi 3:8.

Već u prvom minutu  na semaforu je stajalo 0:1. Grbić je odradio dva defanzivca, a onda pucao u bliži donji ćošak. Nedugo zatim Škuletić je imao priliku, ali promašio. Lazović je imao dva prilike, a gol je postigao tek iz treće. Iako je na prvi pogled izgledalo da je u ofsajdu, usporeni snimak (pogledajte sliku) prikazuje da je linijski sudija bio u pravu kada  nije podigao zastavicu, 0:2. Do kraja prvog poluvremena nije bilo stopostotnih prilika, ali je bilo uzbuđenja.

Tokom poluvremena golman Radničkog, inače rođeni brat direktorke Partizanovog marketing tima je izazvao ioncident, a najgore je prošao trener Partizana, koji je ni kriv ni dužan dobio crveni karton.

Na početku drugog poluvremena opet je Lazović imao i promašio šansu za gol. Imali su je i domaći, ali je Lukač odbranio. U 64. minutu greršksa Partizanovih defanzivaca i domaćin postiže gol. Samo 4 minuta kasnije isti fudbaler postiže još jedan gol, ali ovog puta u svoju mrezu, 1:3. Tačku na ovu pobedu stavio je Škuletić u 74. minutu, posle velike greške Petrovića.

Sve u svemu, najvažnija su tri boda, ALI nedopustivo je promašiti toliko šansi. Da sve ne bude idealno pobrinuo se Volkov, koji se povredio i ne zna se da li će biti spreman za meč poriv Nefčija.