Prosipanje bodova se nastavlja

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

ofk2014-2Umesto da novosađane dočekamo u subotu sa pet bodova razlike, a onda mirno povisimo na osam, Partizan je pošteno zasrao prethodne dve utakmice i u borbu za prvo mesto moraće da uđe pod moranjem i velikim pritiskom. Ukoliko izgubi, a komšinica pobedi Rad, Partizan bi mogao čak da se nađe na trećem mestu. Uzimajući u obzir kako igramo nikoga ne bi trebalo da začudi ako Vojvodina pobedi.

Protiv OFK Partizan je opet bacio prvo poluvreme u bunar. Doduše, Škuletić je opet imao dve  prilike, jednu koju slobodno možemo nazvati “stopostotnom”, ali i ovaj put je promašio. Usledila je kazna i OFK zasluženo vodi.

U drugom poluvremenu Partizan je odigrao znatno bolje, ali čekalo se do 65. minuta, kada je Lazović izjednačio. Škuletić je nastavio seriju promašaja. Prvo je otišao previše u stranu da bi ozbiljnije ugrozio gol gostiju, a malo kasnije je pogodio stativu. Imali su i gosti stativu, tako da je remi realan ishod ove utakmice.

Treba napomenuti da je Nikolić konačno u igru ubacio i Fofanu, koji je zamenio Škuletića u 77. minutu. Gle čuda, Fofana nije opravdao poverenje i u tih 13 minuta nije uspeo da postigne gol i donese pobedu Partizanu. Sledeću utakmicu će najverovatnije opet da presedi na klupi, dok će u prvu postavu fudbaler koji je  na poslednjih 5-6 utakmica promašio 20+ šansi, od njih bar 5 zicera.