Ovo se moralo dobiti

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

fudbal-steaua2015Fudbaleri Partizana su uspeli da napuste Rumuniju neporaženi, ali i te kako imaju za čim da žale. Ovu utakmicu smo imali u rukama i velika je šteta što je nismo dobili. Sve bi u Beogradu bilo lakše da je Partizan pobedio u gostima, a mogao je!

U prvom poluvremenu gledali smo prilično izjednačenu utakmicu. Za razliku od nekih ranijih godina Partizan je u današnju utakmicu ušao otresito, sa željom da igra fudbal i pobedi. Steaua je solidna evropska ekipa i protiv nje nije lako igrati, ali Partizan je pokazao da zna i može. Prva velika prilika na utakmici desila se u 25. minutu kad je Jevtović pucao glavom, sa samo sedam metara. Nažalost golman je odbranio.

I u drugom poluvremenu pretežno se igralo na sredini terena, a onda u 62. minutu Partizan vodi. Lepa akcija, Živković upošljava Vulićevića a on iz prve gađa kontraugao, 0:1. Rumuni vrše pritisak, ali bez pravih prilika. U 81. minutu sasvim nepotreban faul Ninkovića sa leve strane našeg kaznenog prostora. Usledio je centaršut, Živko Živković se okliznuo (NEVEROVATNO), sam samcat je ostao Varela i samo skrenuo loptu u praznu mrežu. Neverovatno glup gol, kakav samo mi znamo da primimo! U poslednjoj minuti dve velike prilike. Prvo je Brašanac po ko zna koji put, od kad igra za Partizan, promašio čist zicer sa samo PET metara, a nedugo zatim Hamrun se nalazi u stopostotnoj prilici, ali na našu sreću puca pravo u Živkovića.

Sve u svemu, da nam je neko pre utakmice ponudio 1:1, verovatno bi svi prihvatili, ali posle svega što smo videli, teško je prihvatiti remi. Partizan je pokazao više i zaslužio je da za to bude nagrađen. Neka ta nagrada stigne posle utakmice u Beogradu i svi ćemo biti zadovoljni.