Mesečina, mesečina, joj, joj…

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

trujic2015Na trećem gostovanju Partizan nije pokazao dobru igru, ali po čačanskoj oranici i mesečini uradio je ono najvažnije, bio je veoma efikasan. Bukvalno sve prilike je iskoristio i došao do važne pobede.

U prvom poluvremenu videli smo prilično loš fudbal. Na to je svakako uticao loš teren, ali i defanzivna igra domaćina. Partizan je imao inicijativu i loptu u posedu, ali pravih akcija i prilika nije bilo. Borac se opredelio za bunker i kontre. U 38. minutu prelep gol Trujića i dokaz da uvek treba pucati na gol, kad si blizu kaznenog prostora. U prvom poluvremenu Borac je stvorio dve velike prilike, ali Živko Živković je odlično reagovao u situaciji jedan na jedan i posle kornera, kada je na liniji zaustavio šut glavom.

Na početku drugog poluvremena dilema o pobedniku je rešena. Babović je izveo korner sa leve strane, najbolje se snašao Balažic i glavom poslao loptu u mrežu. Imao je Borac još jednu situaciju jedan na jedan, ali i ovaj put Živković izlazi kao pobednik. U 71. minutu Lukić postiže gol za nedostižnih 0:3. Samo minut kasnije velika greška Balažica i Knežević postiže počasni gol za domaćina. Pred sam kraj susreta sudija je oštetio Partizan, kada je dosudio ofsajd iako je fudbaler Borca vratio loptu nazad.

Sve u svemu, pamtiće se samo rezultat. Igra je bila daleko od onoga što očekujemo od Partizana, ali u ovom ritmu najvažnija je pobeda, i tri boda. Sledeću utakmicu Partizan igra u sredu protiv Belorusa. Ulog je veliki, plasman u Ligu šampiona!