Tuča pa utakmica

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

fudbal-golubovic2016Fudbaleri Partizana uspeli su da pobede Borac iz Čačka i zadrže treće mesto na tabeli. Pre utakmice desio se ozbiljan incident, a o tome malo kasnije.

Partizan je danas odigrao solidnu utakmicu. Od prvog minuta Partizan je imao inicijativu i napadao. U prvom poluvremenu stvorio ne nekoliko odličnih šansi, ali Golubović  se nije baš pokazao. U sudijskoj nadoknadi vremena Golubović postiže gol iz svoje treće šanse, 1:0.

U drugom poluvremena skoro ista slika. Partizan i dalje ima inicijativu,  gosti igraju otvoreno, muški, ali i fer. Brašanac je promašio dobru priliku u 55. minutu. Sredinom poluvremena penal za Partizan. Mihajlović je srušen u kaznenom prostoru Borca, a Brašanac izvodi penal, uspešno za 2:0. Do kraja susreta nije bilo nekih ozbiljnijih prilika i Partizan sasvim zasluženo pobeđuje i korak je bliže plasmana u Ligu Evrope.

Malo i o dešavanjima pre utakmice. Na snimku se i te pa kako vidi ko je učestvovao i ko je koga tukao, pa “narodna milicija” ne bi trebala da ima problema da uhapsi napadače.  E sada, da li će smeti i da li će im biti dozvoljeno da ih uhapse, to je pitanje svih pitanja!

Posle incidenta oglasio se i Vazura. Sve je to bilo u stilu, “napad na mene je i napad na Partizan”. Mnogi se neće setiti, ali mi malo stariji se svakako sećamo “napad na mene je i napad na Srbiju”. Vazura je okrivio opoziciju. I to nam zvuči poznato! Prilično smo sigurni da Bjeković, kao budući predsednik FK Partizan, to možete da upišete sa “gotovo”, nije naredio ovaj napad, jer to nije njegov stil. Da li je mlađani Nedić, koji inače i gospodari ovima sa južne tribine, to naredio, ostaje da se vidi.

Ono što je nama interesantno je način na koji se taj napad izveo. Ima i onih koji veruju da je Vazura sve to sam izrežirao da bi pridobio javnost. Ako već ideš nekoga da biješ, jer si plaćen za to, zašto bi dozvolio žrtvi da bukvalno korakom ode, a ti se baviš nebitnim ljudima. Ne bi nas začudilo i da je tu neko nekome dugovao novac, a stradao je onaj koji se umešao u priču.

Navijačima Partizana predlažemo da ne veruju ni jednoj strani, jer u sukobu ove dve strane nema nevinih. Žrtva je jedino naš Partizan!