I pored dva nedosuđena penala lako protiv Radnika

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Fudbaleri Partizana su lakše nego što se očekivalo pobedili domaći Radnik sa 0:4, a pošto je Čukarički izgubio, približili se drugom mestu.

Partizan je bio mnogo bolji rival u prvom poluvremenu. Imao je posed lopte, inicijativu i šanse. Domaćin je pokazao malo toga. I pored inicijative i svih prilika promenu rezultata smo čekali do samog kraja prvog poluvremena. Prvi gol pao je u 41. minutu a drugi u 45. Strelac oba gola je naš Tuta, Božinov!

U drugom poluvremenu ista slika. Partizan napada, domaćin se brani i pokušava nešto iz kontri, ali previše slabo. U 59. minutu Mihajlović rešava bilo kakvu dilemu o pobedniku. Posle toga Partizan usporava igru jer sve je ovde bilo rešeno. Smirenom igrom i kratkim pasovima drži protivnika daleko od našeg gola. Svoju najbolju priliku domaćin je imao u 70. minutu kada je iz slobodnjaka pogodio okvir gola. U sudijskoj nadoknadi vremena Mihajlović postiže svoj drugi gol a četvrti za Partizan za konačnih 0:4.

Posebnu pažnju treba obratiti na suđenje. Na današnjoj utakmici,  sudija Petar Piper iz “Ćaćka” ne da nije svirao jedan penal za Partizan, nego nije svirao DVA! Prvi put kad je fudbaler Radnika igrao rukom, a drugi put kad jer srušen Vulićević. NEVEROVATNO!!! I onda se čudimo što Partizanu na derbiju nije dosuđen penal više od DVADESET godina. Nikakvo čudo, kad nam ne sviraju ni protiv polu-amatera! Uostalom, pogledajte snimak pa sami procenite. Tipična Kokeza “Premijer Liga”! Šta tek možemo da očekujemo sledeće sezone ako nas ovako kradu a odavno je rešeno ko će uzeti titulu.