Nedostajali golovi, sve ostalo odlično

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

fudbal-zaglebje2016Fudbaleri Partizana nisu uspeli da pobede Poljake, ali su pokazali da su kudikamo bolja ekipa. Nažalost, u stilu Petra Škuletića, promašili su gomilu prilika, pa će u revanšu morati da pobede, ili odigraju nerešeno uz bar jedan postignut gol.

U 15 minutu beležimo prvu priliku za Partizan. Ipak, Mihajlović puca pravo u golmana. Opet Mihajlović u 36. minutu, ali ovaj put loptu koja je išla u ćošak skrenuo je defanzivac gostiju i poslao je u korner. Samo minut kasnije Bogosavac pogađa prečku.

Samo što je počelo drugo poluvreme Đurđić pogađa prečku a u nastavku akcije Radović puca preko gola sa samo 5-6 metara. Dva minuta kasnije opet Radović. Ovog puta pucao je sa ivice kaznenog prostora, a golmana se baca i spašava gol. Od 55. minuta Partizan ima čoveka više, ali to kao da je uspavalo fudbalere Partizana umesto da ih dodatno motiviše. Upravo gosti stvaraju svoju prvu veliku priliku. Minut kasnije Radović je uposlio Jankovića, koji puca sa nekih 6-7 metara, ali pored gola. Usledila je nova šansa za goste, ali tek posle igre đonom, što sudija nije sankcionisao. Pred kraj susreta Božinov i Bogosavac su imali prilike, ali golova nije bilo.

Sve u svemu, sasvim solidno izdanje Partizana nije nagrađeno pobedom, ali ako ovako odigraju i u gostima uopšte ne sumnjamo da će se plasirati u treće kolo kvalifikacija.