Partizan u osmini finala

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Partizan je odradio posao protiv Napretka i plasirao se u osminu finala Kupa Srbije.

Bukvalno sve dileme o tome ko će dalje rešene su od 19. do 36. minuta, kada je Partizan postigao tri gola. Do prvog gola nije i bilo nekih prilika a onda u 19. Đurđević postiže svoj prvenac za 1:0. U 26. minutu Leonardo krade loptu defanzivcima Napretka i to je 2:0.  Đurđević postiže svoj drugi gol u 36. minutu i rešava pitanje pobednika.

U drugom poluvremenu Partizan je smanjio gas, jer ipak treba sačuvati snagu za vikend. Gosti su uspeli da postignu počasni gol u 56. minutu pored statične odbrane Partizana. Do kraja susreta viđene su još dve solidne prilike, po jedna za oba tima.

Dakle, Partizan se plasirao dalje a jedino što danas nije valjalo je poseta na stadionu. Jedva se okupilo 3.000 navijača. Uprava svakako da nije zaslužila bilo kakvu podršku, ali ovi momci na terenu, i Marko Nikolić, svakako jesu. Svi na stadion!