Ko danas nije dobio srčku, nikad neće.

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

kosarka-ludviksburg2016Izgleda da navijačima Partizana nije suđeno da gledaju košarku i voljeni tim, a da tokom 40 minuta ne dožive bar tri srčke i izgube gomilu živaca. Ni ove sezone nije drugačije. Opet je Partizan imao i vrele i hladne minute. Opet se igrao sa živcima svojih navijača. Opet je pobedio u poslednjoj sekundi.

Partizan ne da je loše počeo utakmicu nego je to bio kadar drvo za vešanje. U prvih pet minuta Partizan je imao samo jedan poen. Domaćin je poveo i sa +11, a tada dolazi do buđenja. Partizan igra dobro u odbrani, a u napadu postiže poene iz skoro svakog poseda. Prva četvrtina je pripala Partizanu, 16:18.

U drugoj četvrtini gledali smo prilično lošu košarku. Ipak, Partizan dolazi do +8 (21:29). Zatim crno-beli počinju da prave takva sranja da je to bilo strašno. Domaćin pravi seriju 9:0 i preuzima vođstvo. Sa zvukom sirene Marinković pogađa trojku i na veliki odmor se odlazi sa rezultatom 30:32.

Kako je utakmica odmicala Partizan je igrao sve bolje. U trećoj četvrtini Partizan je zatvorio sve pozadi, pogodio u napadu i došao do +12 (32:44). Umesto da nastavi sa dobrom igrom, reši utakmicu u ovoj četvrtini i prestane da nervira svoje navijače, Partizan je završetak četvrtine odigrao veoma loše, dozvolio domaćinu da se vrati u utakmicu i u poslednjih deset minuta uđe tesnim rezultatom, 46:52.

U poslednjoj četvrtini Partizan igra više nego očajno. Napad gotovo i da ne postoji, a i odbrana je počela da puca po svim šavovima, pa i ne čudi da je domaćin, a i on je bio prilično očajan,  tri minuta pre kraja, došao na samo poen zaostatka. Već sledeći napad domaćin vodi. 12 sekundi pre kraja domaćin ima priliku  i da dođe do pobede. Ipak, maši dva bacanja, a onda šok završnica. Partizan napada, ubacuje za dva poena 0.1 sekundu pre kraja utakmice, 64:65. To nije bilo dovoljno da domaćin uradi bilo šta i Partizan, posle još jedne šok završnice,  dolazi do nove pobede.

Da ne zaboravimo… veliko bravo za sve navijače Partizana, koji su danas bili na utakmici. Momci, bolje ste se čuli nego hiljade njihovih navijača.