Neozbiljno do pobede

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

fudbal-javor-2016Pred sablasno praznim tribinama fudbaleri Partizana su nadigrali goste iz Ivanjice i zasluženo slavili, ali i te kako mora da im se zameri neozbiljnost u napadu, jer promašili su previše dobrih prilika.

Kao i većina klubova koji dođu u Humsku i Javor je došao sa idejom da odbrani gol, a u napadu šta god bude. U tome su uspeli do 31. minuta kada je Đurđeviće presekao jedan šut i poslao loptu u mrežu. Pre toga Leonardo je imao ozbiljnu priliku, ali golman je dobro reagovao. To je bilo bukvalno sve od crno-belih u prvom poluvremenu. gosti su samo jednom šutnuli prema golu Partizana, a Klajić je dobro reagovao.

U drugom poluvremenu još veća dominacija Partizana. Već u 47. minutu 2:0. Božinov je dodao loptu Leonardu, a on sa 5-6 metara pogađa gol. Partizan je nastavio sa napadima, ali i sa promašajima. Najbolju od njih imao je Leonardo, kada je sa samo 5-6 metara pucao preko gola. Najbolju priliku za gol gosti su imali u 90. minutu kada su pogodili gornji deo prečke.

Sve u svemu dobro izdanje Partizana, ali mogli su da petardiraju goste. Zašto nisu, ostavljamo Nikoliću da reši.

Posle ove pobede Partizan je i dalje na drugom mestu, šest bodova iza državne fufice, koju su sudije i danas progurale do tri boda ne svirajući čist penal za Voždovac. Ali, to nije ništa novo u Vučićevoj Smrdiji i Kokezinoj Šupakligi!