22. utakmica bez poraza

Fudbaleri Partizana su odigrali utakmicu u Lučanima i ubeležili veoma važne bodove na uvek neugodnom gostovanju.

Početak utakmice je bilo prilično siromašan, ali kako su minute tekle tako je Partizan povećavao pritisak. Za prvu pravu priliku čekalo se do 31. minuta kada je Tavamba dobro šutirao, ali Krznarić još bolje odbranio. Samo dva minuta kasnije domaćin je imao najbolju priliku na utakmici, ali Kljajić je fenomenalno odbranio. Pred kraj poluvremena 1:0. Đurđević je sa gol-aut linije (nije prešla kao nekome ) vratio loptu na peterac, a Leonardo je zakucao u mrežu.

U drugom poluvremenu nismo videli ništa bitnije sve do 68. minute, kada sudije opet nisu dosudile penal za Partizan. Da sudije kojim slučajem ne bi rešile i ovu utakmicu pobrinuo se Đurđević u 75. minutu. Uloge su zamenjene, Leonardo je šutirao, golman kratko odbio loptu, na koju je natrčao Đurđević i poslao loptu u mrežu. Do kraja susreta nije bilo uzbuđenja i Partizan dolazi do zaslužene pobede.