Nova pobeda Partizana

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Fudbaleri Partizana su odigrali prilično dobru utakmicu, ali realizacija… mora to mnogo bolje.

Već u prvom poluvremenu sve je moglo da bude rešeno. U prvih 14 minuta moglo je a i trebalo da na semaforu stoji bar 0:2, a moglo je i 3. Prilike su propustili Leonardo, Everton i Tavamba. U 22. minutu Janković dobija žuti karton zbog simuliranja. Desetak minuta kasnije Đurđević je imao veliku priliku, ali od svega samo korner. Nedugo zatim, domaćin ima svoju prvu i najbolju priliku, ali Travančić puca preko gola.

Drugo poluvreme kao i prvo. Partizan mnogo bolji, ali i dalje maši ono što ne sme. U 47. i 48. minutu Đurđević ima dve šanse, ali od gola ni traga ni glasa. Tek u 70. minutu, gol. Janković je centrirao, lopta se odbila do Đurđevića, koji puca iz prve. Lopta se odbila od Volkova, prevarila golmana  i završila u mreži. Do kraja regularnog dela igre nije se desilo ništa bitnije, a onda u sudijskoj nadoknadi, Kosović upošljava Leonarda, a on, iz prve i to sa 30 metara, lobuje golmana… 0:2 i tu je sve rešeno.

Igrom možemo biti zadovoljni, donekle i rezultatom, ali za Evropu, realizacija mora da bude na znatno višem nivou. Ipak, možda su nam to fudbaleri spremili aprilsku šalu. Ako jesu, uspeli su.