Utakmica se igra 90 minuta

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Fudbaleri Partizana su uspeli da pobede Voždovac i plasiraju se u polufinale domaćeg kupa.

Partizan je odigrao slabo u prvom poluvremenu. Bukvalno da nije stvorio ni jednu pravu priliku za gol, ali su zato gosti i te kako zapretili u nekoliko navrata, pa čak i postigli gol za sasvim zasluženo vođstvo od 1:0.

Drugo poluvreme nismo gledali mnogo bolje izdanje Partizana. Opet su domaćini prvi imali dobru priliku. Zaista, Voždovac je do tada moga da reši utakmicu, ali ponekad sreća i nas pogleda. U 60 minutu, velika greška Evertona. Georgijević sam izbija pred Kljajića, ali golmana Partizana fenomenalno brani  i održava crno-bele u životu. Četiri minuta kasnije sudija je oštetio Partizan kad nije svirao očigledan penal. ALI već smo navikli da nas sudije kradu, pogotovo kad mogu. Milenković je srušen u kaznenom prostoru, a sudija se smeje i ne pokazuje na belu tačku. Nedugo zatim, nova velika prilika za domaćina, ali Kljajić opet brani.

Stara poslovica kaže “ako nećeš ti, hoće on”. Upravo to se i desilo na ovoj utakmici. Voždovac je mogao ovo da dobije i to u prvom poluvremenu. Obrukali su se za medalju, a onda u 80. minutu Đurđević poravnava rezultat, 1:1. U 86. minutu opet je sudija okrenuo glavu da ne vidi kako se zaustavlja Ostojić… da ne bi morao da svira penal za Partizan. Pred sam istek vremena Kosović je promašio kolosalnu priliku za gol, a onda, minut u sudijskoj nadoknadi Leonardo donosi pobedu. Verujemo da su znali da će se to desiti, sudije bi odredile da nema vremenske nadoknade. Ovako, Partizan ode dalje, a oni će morati na raport, jer nisu uspeli u nameri.