Odličano otvaranje nove sezone

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Danas smo gledali jedan veoma dobar i ubitačan Partizan, koji je naprosto pregazio goste sa 6:1. Mačva je došla da igra fudbal a ne da bunkeriše. Na njihovu žalost, ali i pohvalu, protiv Partizana to se debelo plaća. Partizan je počeo bez Evertona, Leonarda, Vuletića  i Sume.

Kao što izdanje u Podgorici nije prava slika današnjeg Partizana, možemo reći da nije ni ovo protiv Mačve. Partizan je  negde između, ali ovo današnje izdanje svakako lepo izgleda i daje navijačima veru u lepu budućnost.

Partizan je već u 2. minuti mogao do gola. Đurđević je bio u dobroj poziciji, ali pucao pored gola. U 8. minutu Kosović otvara sezonu golova prelepim šutom sa 20 metara. U 16. minutu Đurđević prolazi po desnoj strani, zavrće loptu unazad do Tavambe. Iako je lopta bila malo iza leđa Tavamba je uspeo da je ukroti a zatim pošalje u gol, 2:0.  Minut kasnije Miletić je imao odličnu priliku, ali pucao je pored gola. Nije se dugo čekalo na novi gol. Lepa razmena pasova i Pantić postiže gol za 3:0. Nedugo zatim Mačva ima svoju prvu i jedinu priliku, ali Kljajić brani. U 35. minutu Đurđević je izbegao ofsajd zamku, sam išao na golmana i rutinski smestio loptu u mrežu, 4:0.

Drugo poluvreme Partizan je počeo prilično nezainteresovano.  Vidno zadovoljni visokim vođstvom, fudbaleri Partizana su otaljavali posao. To im se osvetilo u 59. minutu, kada je Ćirković skrivio penal, a gost manjio na 4:1. U 61. minuti ulazi Suma. To kao da je probudilo uspavani Partizan. Tavamba je imao dva dobre šanse, a gol postiže u 69. minutu tek iz treće. U 85. minutu, Mihajlović, koji je zamenio Pantića, postiže veoma lep gol za 6:1. To je ujedno bilo poslednje uzbuđenje na JNA.

Sledeća utakmica je protiv pirejskih cigana na JNA. Nema potrebe da pozovemo navijače da dođu, jer jasno je da će stadion biti dupke pun.

Ipak, pozivamo navijače na sportsko navijanje. Ostavite politiku van stadiona. Tih 90+ minuta posvetite pažnju samo našoj svetinji, Partizanu!