Nova pobeda Partizana

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Fudbaleri Partizana ubeležili su novu pobedu u domaćoj “Kokeza ligi”! Nažalost, ni danas nije sviran penal za Partizan, iako je igrač Radničkog pri klizanju igrao rukom, može se reći i namerno.

Prvo poluvreme bilo je sadržajno, ali ne baš i previše zanimljivo. Prvu, koliko-toliko ozbiljniju priliku videli smo tek u 28. minutu, ali Janković puca pored gola. Samo četiri minuta kasnije Partizan vodi. Bambi je fenomenalno puco sa ivice kaznenog prostora, i to je 1:0. U sudijskoj nadoknadi Janković postiže gol za 2:0. Gosti su u prvom poluvremenu imali jednu tu i tamo OK priliku, ali su pucali pored gola.

U 49. minutu Raspopović pokušava da uklizne u šut, očigledno igra desnom rukom, ali sudija se pravi slep, kao da nije, i ne svira penal. Ništa novo kad igra Partizan… Kokezine sudije! Desetak minuta kasnije Radnički izvodi korner, a mi dobijamo zaista debilan gol. Neverovatno da toliko nemamo sreće. Od svih igrača lopta se odbija do Pavkova, koji je sam kao duh, a nije mu bilo teško da smesti loptu u nebranjenu mrežu… 2:1. Do kraja utakmice videli smo još jednu priliku i to u 72. minutu, kada je i postavljen konačan rezultat. Strelac za Partizan je Ožegović.

Sledeći protivnik je Napredak, a utakmica se igra 20. septembra u 19 časova.