Partizan u četvrtfinalu

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Fudbaleri Partizana uspeli su da po veoma lošem vremenu i pred bukvalno praznim tribinama, pobede Rad sa 3:0 i plasiraju se u četvrtfinale domaćeg kupa. Golove su postigli Tošić 2x i Janković.

Što manje reći o prvom poluvremenu to bolje. Partizan bukvalno nije stvorio ni jednu pravu priliku za gol, a gosti su samo jednom imali priliku kada su pogodili stativu.

Drugo poluvreme druga slika. Čim su u igru ušli Ilić i Tavamba, gledali smo znatno bolje izdanje Partizana. Već na početku je #51 imao dobru priliku, ali pucao je pored gola. Nekoliko minuta kasnije nova prilika za istog fudbalera, a ovaj put golman brani. U 61. minutu, kada se i nismo nadali da će pasti gol, jer došao je skoro ni iz čega, Tošić je naleteo na jednu odbijenu loptu i smestio je u donji levi ćošak, 1:0. Sedam minuta kasnije 2:0. #51 je proigrao Tošića, koji ulazi u kazneni prostor i šalje loptu pored golmana Rada. Desetak minuta kasnije Tavamba je izbacio Jankovića, a on lepo lobovao golmana, 3:0… kraj priče, ćao, zdravo!

Pobedom i igrom u drugom poluvremenu možemo i moramo biti zadovoljni, ali pobogu na šta je ličilo prvih 45 minuta! Momci, utakmica se igra 90 minuta a ne samo 45. Možda bi uprava mogla da vam plaća samo pola plate jer radite samo pola posla! Razumemo loše vreme, slaba poseta, ali ipak malo preterujete.