15 minuta dovoljno za pobedu

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Partizan je uspeo da pobedi Radnik sa 2:0 i ubeleži nove bodove, ali prikazano na terenu je sramota. Da je titula izgubljena, to je prilično jasno, da pokušavaju da uvedu mlade u tim, i to je jasno, ali tolika malodušnost i kurcobolja, to odavno nismo videli.

Što pre zaboraviti prvo poluvreme to bolje. U prvih 45 minuta videli smo tri stvari… 1. ništa, 2. ništa, 3. ništa,

Prvih dvadeset minuta drugog poluvremena donelo je lep fudbal. Imao je Partizan dosta prilika, ali sve su promašene. Tek onda, kada je Đerlak brutalno srušen s leđa i sudija dosudio penal, rezultat se promenio. Jevtović je bio siguran za 1:0. Dve minuta kasnije, Miletić postiže gol i to je 2:0. Od tog minuta Partizan opet igra kriminalno loše, kao da je sve rešeno i nema potrebe truditi se. Možda je sve bilo rešeno, ali utakmica se igra 90 minuta!

Možemo biti zadovoljni pobedom, jer Partizan je bio bolji i zaslužio je tri boda, ali po zalaganju, i kvalitetu igre, svi na popravni!