Partizan očekivano u drugom kolu

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Sve je bilo jasno već posle prve utakmice koju je Partizan dobio sa pola gasa (0:3), tako da je revanš bio samo puka formalnost. U drugom kolu Partizan će igrati sa litvanskom ekipom Trakai.

Ako nekome nije bilo jasno ko će dalje, Partizan je svu dilemu otklonio ranim golom, u 11. minutu. Suma je uposlio Pantića, a on je zakucao u mrežu. Do kraja prvog poluvremena beležimo još samo jednu priliku i gol za Partizan. Pred sam odmor Miletić je centrirao, a Ožegović glavom matirao Rudar.

Drugo poluvreme gosti igraju mnogo bolje, stvaraju dve prilike, ali bez promene rezultata. Poslednjih dvadeset minuta Partizan igra odlično. Ređale su se šanse, ali pao je samo jedan gol. U 83. minutu Rikardo Gomeš je opet postigao gol za konačnih 3:0.

Dakle, Partizan je prošao dalje, a kako će izgledati u drugom kolu ostaje da vidimo. Rudar svakako nije bila ekipa koja bi nam pokazala snagu i slabosti Partizana. Čisto sumnjamo da će Trakai uraditi nešto više, ali treba biti oprezan i ne potceniti bilo koju ekipu. To nam se više puta obilo o glavu.