Jalova igra, ali tri boda su tri boda

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Pokušao je Mirković da odmori nekoliko fudbalera, ali sada je jasno kao dan da Partizan nema tim za borbu na dva fronta, pa je u drugom poluvremenu vratio Jankovića i Zakarića u igru.  Partizan jeste pobedio ali igra je i dalje veoma loša. Ipak, najvažnije je da su uzeta tri boda, a sve ostalo može da se sredi.

U prvom poluvremenu opet smo gledali veoma loš Partizan. Zemun ne samo da je bio ravnopravan rival nego je bio bolji. Doduše, nije ni Zemun stvorio neke ozbiljnije prilike, ali nije ni Partizan. U 20. minutu gol je postigao Pantić šutom sa nekih 20 metara. Očigledno da golman domaćih nije očekivao toliko dobar šut, a i mi smo očekivali šut tipa “nebom pod oblake”. Taj šut se desio pet minuta kasnije, kada je Đerlek pucao sa 25 metara, isto toliko preko gola. Probao je i Lola šut iz daljine, bio je precizan, ali golman brani. Imao je i Nikolić šut glavom, ali pored gola.

U 56. minutu velika prilika za Ožegovića, koji sa nekih 6-7 metara neometano puca glavom bar pet metara preko gola. Nedugo zatim opet Đerlak i opet šut “nebom pod oblake”! U 70. minutu velika prilika za Zemun. Na svu sreću spetljali su se i od izjednačenja nije bilo ništa. Nekoliko minuta kasnije solo prodor Zakarića, usledio je dobar šut ali i dobra odbrana golmana. Do kraja susreta oba tima su imala po jednu polu priliku.