Nova sudijska krađa. Je** vas Mažić!

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/partizan/www/www/srpski/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Kukali su čelnici Partizana zašto im Mažić ne sudi utakmicu, i eto dočekali su da se to desi. Cenimo da sada kukaju što im je sudio, jer je Mažić žestoko oštetio Partizan pošto nije dosudio čist penal. Na kraju Partizan je uspeo da dođe do boda (2:2), jer su posle sudijskog poklona i sami častili domaćina kiks golom na početku drugog poluvremena.

Već na početku utakmice velika prilika za domaćina, ipak Stojković brani. Uzvratio je Partizan, ali slabo je reagovao Šćekić. U 34. minutu linijski sudija je oštetio Partizan jer je svirao nepostojeći ofsajd. Samo minut kasnije kontra domaćina, zakasnio je Marković, po ko zna koji put ove sezone, a Haskić glavom šalje loptu u mrežu. Dva minuta kasnije Zakarić maši čist zicer… sa samo 3 metra pogađa stativu. U nastavku akcije Janković puca prema golu, Pankov RUKOM skreće loptu prema golmanu domaćih. Mažić ne reaguje! Ako ovo nije bio penal onda zaista pitamo šta jeste, ali džaba sve to kada je jasno da je od vrha naređeno šta da se radi Partizanu, pa sudije ne prezaju ni od čega. Partizan je imao još jednu priliku pre poluvremena.

Samo što je počelo drugo poluvreme, levi bek Miletić se okliznuo, iza sebe ostavio livadu, a dva fudbalera Radničkog su bukvalno sami išli na Stojkovića. Marković je, već sada standardno, kasnio i to je 2:0. Mirković menja nekoliko igrača, ali osim želje nije donelo mnogo toga. Tek u 79. minutu posle velike borbe Uroševića, Janković upošljava Nikolića, a on puca sa 15 metara i postiže gol. Nije se dugo čekalo za izjednačenje. Ovog puta upošljen je drugi Miletić koji postiže gol a onda podiže dres ispod kojeg se nalazila majica sa porukom (sa slike). Do kraja susreta i Partizan i domaćin imali su po jednu priliku.

Dakle, ovo je šesta uzastopna utakmica u kojoj su sudije oštetile Partizan i druga prvenstvena u kojoj je Partizan izgubio bodove, upravo zbog tih grešaka. Jasno nam je da zvezda mora da bude šampion… kad njoj sviraš diskutabilan penal, a Partizanu ne sviraš očigledan, ali ovo je prevršilo svu meru. Šta će SNS uprava FK Partizan da uradi posle ove krađe jasno je kao dan… NIŠTA! Biće neko saopštenje za javnost, i to je to!

Koliko god  krivili sudije za još jednu krađu, isto toliko možemo i moramo da krivimo i fudbalere za prosipanje bodova. Pogotovo Zakarića, koji je promašio čist zicer, jer da ga je dao, a morao je, ne bi se desila ni sporna situacije gde Mažić nije svirao penal.  Zatim Markovića, koji veoma slabo markira njegovog igrača, a to se dešava iz utakmice u utakmicu. Setite se samo nepostojećeg gola Boaćija. Da je Marković odradio svoj posao ne bi diskutovali o tome da li je lopta prešla liniju ili ne, a Partizan bi gotovo sigurno pobedio, jer Zvezda iz igre gola ne bi dala da se igralo tri dana. . Što manje reći o  levom beku Miletiću to bolje!

Za kraj, da ponovimo, glavni i najveći krivci za sve što nam se dešava je uprava kluba. Oni su ti koji su aminovali dolazak Đukića, a ta neznalica nas je ukanalio dve godine. Oni su krivi za prelazne rokove koje je odradio Iliev, jer smo posle svakog prelaznog roka uvek bili slabiji nego ranije. I onda se čudimo što smo tu gde smo!